Vinci Fit Art, warsztaty fotografii otworkowej

Witam wszystkich!

Kilka dni po mojej wystawie w Vinci Fit Art zorganizowaliśmy wraz z Panią Magdaleną Filcek wystawy fotografii otworkowej, na których opowiadałem co nieco o historii fotografii oraz o specyfice fotografii otworkowej. Po krótkim wykładzie wszyscy uczestnicy zbudowali pod moim okiem aparaty otworkowe z pudełek po zapałkach i ruszyli z nimi w świat robić swoje otworkowe zdjęcia. Efekty ich prac pokażemy wkrótce (jak oczywiście coś wyjdzie ;) )

Vinci Fit Art, wystawa letnia

Cześć wszystkim!

Zostałem poproszony, a właściwie zaproszony na wystawę swoich zdjęć we wspaniałym nowym centrum Vinci Fit Art w samym centrum Wrocławia, czyli w Sukiennicach. Właściciel zdjęć, Dolnośląska Szkoła Wyższa zgodziła się udostępnić prace na wystawę i zaszczyciła nas swoją obecnością na wernisażu. Dodatkowo zaprezentowałem nowość z nadchodzącego projektu "Nouvelle Noir" i był to "Tryptyk z moim domem i psem". Wystawa odbyła się w czerwcu 2014 roku a fotograficzną opieką otoczył nas pan Krzysztof Wilma, za co serdecznie dziękuję! Chciałem też podziękować Pani Magdalenie Filcek, właścicielce Vinci Fit Art za zaproszenie do tak wspaniałego i natchnionego duchem Leonarda da Vinci miejsca!

Po wernisażu..

Oj, działo się! Przyszło naprawdę sporo osób, także sporo tych, których wcześniej nie znałem. Dziękuję Hali za ogromną promocję i organizację imprezy! Poniżej zdjęcia i filmik. Dziękuję ich twórcom za bezinteresowną pracę! Oraz takiej Pani na M., która wykopała mnie spod węgla ;)

Wystawa się zbliża!

Gazeta.pl opublikowała serię zdjęć jakie pojawią się na mojej wystawie w galerii Biała Przestrzeń, w Pergoli k. Hali Stulecia. Na wernisaż wystawy serdecznie zapraszam: 29 listopada 2012, godzina 17:00. Kliknij na obrazek, by przejść do artykułu.